Haber

Ahmet Nur Çebi, “Dünyanın gözü üzerinde” diyerek Gedson Fernandes’in ismini verdi: Kalbim izin vermiyor

Sponsorluk anlaşmasının imza töreninde konuşan Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, dünyanın dört bir yanından birçok kulübün Gedson Fernandes’in peşinde olduğunu söyledi.

“TALEPLERE SOĞUK BAKIYORUZ”

Çebi yaptığı açıklamada, “Romain Saiss ve Gedson Fernandes önemli oyuncular. Premier Lig ve dünyanın gözü Gedson’da. Teklifler geliyor ama gönlüm el vermiyor. Alacağımız parayla ekonomik sorunları çözebiliriz.” Talepler var ama müzakere yok!” O da gitme taraftarı değil. Saiss, geçen yıl Dünya Kupası’nda çok başarılı bir sezon geçirdi. İstekler var. “Yolumu açabilir misin?” ” ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarının tamamı şöyle:

“NEFES ALABİLİYORSA SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜRLER”

Sadece stat gelirleri ve bilet gelirleri yetmiyor. Bu Türkiye’ye özgü değil, dünyanın her yerinde böyle. Çocuk sporlarımıza gözbebeğimiz gibi önem veriyoruz. Bize verdikleri değer de gurur kaynağı. Kulüpler olarak Kovid, deprem derken çok zor günlerden geçiyoruz. Nefes alabiliyorsak bu çok değerli sponsorlarımız sayesindedir. Onlara teşekkür ederim.

TFF KONGRESİNE BEŞİKTAŞ ETEKLERİYLE GİDECEĞİZ

Yeni formalarımızı TFF Kongresinde giymeyi düşünüyorum. Herkes Beşiktaş’ı görmeli. Kırmızı mayoyu daha çok seviyorum. Hepsi güzel. Zevk sorunu. Babama sorarsan yapışkan olanı tercih eder. Bu yüzden üç tane yapıyoruz.

“TÜRK FUTBOLU İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPACAKLARINI UMUYORUM”

haberdidim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu