Teknoloji

Önemli İyileştirmelerle Gelen Yeni Diablo 4 Güncellemesi

Yeni Diablo 4 güncelleme Oynanış açısından zayıf olan sınıflar için ilaç olacak geliştirmelerin yolda olduğu müjdelendi. Şimdi ise güncelleme notları çıkmadı ancak dikkat çeken yenilikler hakkında bilgi verdiler.

İlk Diablo 4 dönemi 20 Temmuz 2023 Perşembe günü PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında başladı. Ancak ilk dönem ve yayınlanan güncellemelerle birlikte kan kaybı başladı. Öyle ki birkaç özelliğin olumsuz etkileri ve düşmanların farklı şekillerde güçlendirilmesine tepki olarak Asmongold adlı Twitch yayıncısı da dahil olmak üzere birçok oyuncu ve yayıncının Barbar ile oyunu oynamayı bıraktığını gördük. ve Büyücü sınıfları zayıflıyor.

Durumun farkında olan ve benzer bir durumun tekrar yaşanmaması için büyük çaba sarf edileceğini belirten geliştirici ekip, geçtiğimiz günlerde yeni bir canlı yayın yaptı. Oyun yönetmeni Joe Shely, oyun yönetmen yardımcısı Joe Piepiora, topluluk yöneticisi Adam Fletcher ve baş sınıf tasarımcısı Adam Z. Jackson’ın katılımıyla gerçekleştirilen canlı yayında, 8 Ağustos 2023Salı günü yayınlanacak olan sürüm 1.1.1 güncellemesi ile birlikte gelecek olan büyük değişikliklerden bazıları ortaya çıktı.

Yeni Diablo 4 Güncellemesi ile Oyuncuların Kalbi Kazanılabilir mi?

Öncelikle Barbar ve Büyücü sınıfları için, topluluktaki birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bazı değerli güçlendiriciler getirilecekti. Büyücü için hayatta kalma yetenekleri geliştirilecek. Barbar için, öfke oluşumunu ve sınıfın temel becerilerine verilen hasarı artıracak bir dizi buff da konuşma konusu olurken, bir takım pasif yetenekler ve eşyalar önemli ölçüde güçlendirilecek.

1.1.1 güncellemesi ile, zindanlar ve kasap yarışmalarındaki eşya düşme oranlarının yanı sıra Haydut ve Ölüm Büyücüsü sınıfları için önemli takviyeler de revize edilecek.

Blizzard Entertainment, merak edilen yeni güncelleme için notların 2 Ağustos 2023 Çarşamba günü yayınlanacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu