Teknoloji

The Lamplighters League Çıkış Tarihi Açıklandı

Lamplighters Ligi çıkış tarihi yeni fragmanla karşımıza çıktı. Olası bir erteleme haberine rastlamazsak, Ekim ayında Sürgün Mahkemesi ile çalışmalarımız başlayacak.


İlginizi çekebilir:  Silent Hill 2 Remake Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir


BATTLETECH oyunu ve Shadowrun üçlemesi ile tanıdığımız Harebrained Schemes, Mart ayında Paradox Interactive sunumu sırasında yeni oyununu duyurmuştu. Sıra tabanlı oynanışı seven oyuncular için kaliteli bir alternatif olması beklenen Lamplighters League, PC (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam) ve Xbox Series için geliştiriliyor.

Lamplighters Ligi Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Bu yıl çıkacağı söylenen oyun için yeni bir fragman yayınlandı ve merak edilen çıkış tarihi belli oldu. Eğer tesadüfi bir aksilik yoksa 3 Ekim 2023tarihinde satışa sunulduğu ilk günden itibaren Oyun Geçişi hizmetin kitaplığına eklenecektir. Yani aboneliğinize herhangi bir ek ücret ödemeden oynayabileceksiniz.

Bizi alternatif 1930’lara götürecek olan Lamplighters League, bizi dünyayı yönetmeyi amaçlayan Banished Court topluluğu ile karşı karşıya getirecek. Bu noktada bize düşen görev bu hedeften rahatsız olmaktır.

Kendi kişiliğine ve yeteneklerine sahip olacak karakterlerden birini oluşturduktan sonra düşmanlarımıza meydan okumaya başlayacağız. Macera, rol yapma ve strateji türlerini bir araya getiren The Lamplighters League, oynanış sıra tabanlı ve taktiksel olacak olsa da araştırma ve düşman bölgesine sızma bölümlerinde gerçek zamanlı ilerleme sağlayacak.

Senaryo boyunca yolumuz limanlar, çöller, ormanlar ve daha fazlası gibi farklı bölgelerden geçecek ve aynı zamanda en temizinden en kötüsüne yeni müttefikler edinebileceğiz. Tamamladığımız her görev bize sadece yeni kaynaklar sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda karakterlerimizin yeteneklerinin de gelişmesini sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu