Haber

Kartepe Balaban mahallesinde modern meydan

Kartepe Belediyesi Başsavcısı M.Mustafa Kocaman, Balaban Mahalle Meydan Projesi imalat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Kartepe Belediyesi Başsavcısı M.Mustafa Kocaman, Balaban Mahallesi Meydan Projesi ve yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaları inceleyen Lider Kocaman, “Kartepe’yi tüm mahalleleriyle birlikte daha modern bir hale getirmek için gece gündüz sahadayız” dedi.

MEYDANA ÖZELLİKLER

Etüt Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje kapsamındaki çalışmalar hızla devam ediyor. Balaban Mahalle Meydanı Proje düzenlemesi 700 metrekare alan üzerinde yapılacak olup, alan doğal taş döşenecektir. Projede yeşil alanlarla birlikte çağdaş aydınlatma ve şadırvan da yapılacak. Balaban Merkez Camii’nin altındaki kır kahvesi ve dinlenme yeri modernize edilirken, 20 metrekarelik revak yapılacak.

GECE GÜNDÜZ SAHADAYIZ

Projenin kısa sürede tamamlanacağını belirten Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, “Balaban’da yapımı devam eden meydan projemiz ve bölgedeki yol genişletme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kartepe’yi tüm mahalleleriyle daha modern bir hale getirmek için gece gündüz sahadayız. Tamamlandığında inşallah burada hep birlikte güzel anılar biriktireceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu